Katalāņu vārdi, kuri gaida izrunas

Valoda: Katalāņu [Català] Atpakaļ uz Katalāņu

279 vārdi, kuri gaida izrunas. Atpakaļ uz Katalāņu [Català]
  • Ierakstīt quimificar izrunuquimificar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt qüestionejar izrunuqüestionejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt qüestionar izrunuqüestionar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt quintar izrunuquintar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt quitar izrunuquitar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt queixalar izrunuqueixalar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt queixalejar izrunuqueixalejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt palpar izrunupalpar [verbos, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt querar-se izrunuquerar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt quillar-se izrunuquillar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt quarellar-se izrunuquarellar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt quissolar izrunuquissolar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt quintaessenciar izrunuquintaessenciar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt  izrunu [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt quintuplicar izrunuquintuplicar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt quilificar izrunuquilificar [biología, alimentación, digestión, quilo, alimento, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt palesar izrunupalesar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt pallar izrunupallar [verbo, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt obscurir izrunuobscurir [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt obstar izrunuobstar [verbo transitivo direto, verbo transitivo indireto, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt obsedir izrunuobsedir [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt palmetejar izrunupalmetejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt pal·liar izrunupal·liar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt palatalitzar izrunupalatalitzar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt palanquejar izrunupalanquejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt pairar-se izrunupairar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt obstinar-se izrunuobstinar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt obsessionar izrunuobsessionar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt obstaculitzar izrunuobstaculitzar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Ierakstīt obsequiar izrunuobsequiar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tālāk